Android Deer Hunter 2014 Oyunu

Android Deer Hunter 2014 Uygulaması İncelemesi

Cep telefonuma kurup beğendiğim android uygulamasının incelemesini sizlerle paylaşmak istedim.

Uygulamanın adı : Deer Hunter 2014

Dün Google Play ‘de gezintiye çıktığımda popüler oyunlar arasında farkettim. Oyunu telefona kurdum. Bunu 2000 ‘li yıllarda internet cafelerle haşır neşir olanlar hatırlarlar.

Bir av oyunu vardı. Ok ile, tüfek ile çeşitli hayvanları avlardık. Oyunun android uygulamasını yapmışlar bence çokta güzel olmuş. Tabi telefonun performansı ve ekran boyutuna göre alınacak zevk değişiklik gösterebilir.

Oyunun Tanıtım Videosu ;

Uygulamanın diğer videolarını youtube ‘da aratarak izleyebilirsiniz.

Galeri oluşturalım 3 fotoğraf ile oyunu anlatalım ;

Yukarıda 3 tane ekran görüntüsü var. Oyundan aldığım kısaca anlatmak amaçlı ekran görüntüleridir. Ekran görüntülerini daha büyük ekranda görüntülemek için üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekran Görüntüsü 1 ;

Oyunun giriş ekranıdır. İlk açılış görüntüsü en üstteki fotoğraftadır.

Ekran Görüntüsü 2 ;

Oyuna giriş ekranıdır. Burada avlarınızı seçersiniz. Avınızı seçtikten sonra sol altta yer alan dürbün logosuna dokununuz. Dürbün logosuna tıkladıktan sonra,

Ekran Görüntüsü 3 ;

Dürbünü açtıktan sonra dilerseniz 4.00X olan yerden yakınlaştırıp/uzaklaştırabilirsiniz. Hedefinizde durduğu anda sağ alttaki ateş alanına dokunup ateş edebilirsiniz.

Bazı atışlarınızı ağır çekimde göstermektedir. Hayvanı neresinden vurduğunuzu nasıl vurduğunuzu izleyip görebilirsiniz.

Oyundan kazandığınız oyun paraları ile silahınızı ve diğer ekipmanlarınızı güçlendirebilirsiniz. Mesela keskin nişancıda dürbünü, dipçiği, namluyu heryeri ayrı ayrı geliştirebilme özelliği mevcuttur.

indir

Uygulamayı yukarıdaki “indir” logosuna tıklayarak google play üzerinden kolay bir şekilde android cep telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama bağımlılık yapabilir.

Comments
  1. Musintene |

Bir Cevap Yazın