Akıllı Telefonlar için Sinema Uygulaması 35 MM

Akıllı telefonlarda sinemayla alakalı gelişmiş fonksiyonlara sahip bir uygulama var: 35 MM

35 MM

35 MM komple bir sinema uygulaması. Vizyondaki filmler ve yakında vizyona girecek filmlerle ilgili tüm detayları tek bir potada eritmeyi başarmış. Vizyondaki filmlerin konularını, fragmanlarını, fotoğraflarını, posterlerini, eleştirilerini, sosyal medya hesaplarını yumuşak geçişli menüleriyle tek bir ekrandan yönetebiliyoruz.

Bununla birlikte bulunduğunuz şehirde düşündüğünüz filmin tüm sinemalardaki seanslarını öğrenebiliyorsunuz. Sinemaların seans bilgilerinin yanında telefon numaraları ve Google Map aracılığıyla konumuna da yine kolayca ulaşmak mümkün. Sinemaya gitmeden önce cebinizde yer alması gereken tek sinema uygulaması olarak 35 MM yeterlidir.

Oyuncu ve cast bilgilerinin yanında dünyanın en güvenilir film oylama sitesi IMDB.com’un film hakkındaki puanını da film ekranına yansıtan uygulamaya yakın bir zamanda İngilizce dil desteği de getirildi. Sinema salonlarıyla alakalı hala bazı sinemalar datalarında yok ancak her güncellemeyle beraber sinema salonlarına da yenileri ekleniyor.

İlk olarak Windows Phone tabanlı akıllı telefon sahipleri için piyasaya sürülen uygulama yoğun talepler üzerine kısa süre içerisinde Android ve iOS tabanlı işletim sistemleri için de sürüm çıkardı.

Sinemanın bilgi ayağı noktasında ülkemizde birçok otoriter site mevcut ve bunların akıllı telefonlar için de uygulamaları bulunuyor ancak 35 MM uygulaması kadar komplike özelliklere sahip bir uygulamaya henüz rastlamış değilim. Sözün özü bu uygulama telefonunuzda yüklüyken diğer sinema uygulamalarına ihtiyacınız yok.

Bir Cevap Yazın